Recenze: neonky a zázračný odlakovač od Dermacol

Dnes mám pro vás recenzi na slavné neonové laky a nový odlakovač Dermacol.

 

Těhle laků jste si v drogériích prostě nemohli nevšimnout, protože všude doslova svítí na celý obchod. Dostala jsem k otestování odstíny 17 Neon kiwi, 02 Neon orange a 15 Neon candy. Já neonky na léto miluju a s těmito laky jsem moc spokojená, protože mají opravdu krásné zářivé barvy a na ruce vypadají úžasně. Bohužel mají jeden nedostatek, který mně sice vůbec nevadí, ale někomu by mohl. Samy o sobě špatně kryjí a je třeba pod ně dát bílý lak, ale to je holt problém asi všech neonových laků. Byl by asi dobrý obchodní tah, přidat do řady jeden bílý lak, který by se dal s laky kombinovat. U Dermacol stojanu jsem žádný bílý lak neobjevila a tak mi přijde, že zbytečně “dělají kšeft” jiným značkám. Ale já už doma bílý lak mám, tak mi to nevadilo.
4 vrstvy bez bílého laku
bílý lak a na něm 2 vrstvy neonového
Takže pokud vám nevadí použít nejdřív lak bílý, výsledek vypadá skvěle, navíc bleskurychle schne. Výdrž má podle mě průměrnou, žádný zázrak, ale ty tři dny mi vydržel. Už pokukuju i po jiných barvách, které bych si do své Dermacolí neonové sbírečky pořídila.
Cena jednoho laku je 39 Kč, více info najdete tady.
Dostala jsem k otestování i expresní odlakovač a byla jsem opravdu mile překvapená. Odlakovává o poznání rychleji než jiné odlakovače a popral se s noblesou i se třpytkami v laku 15 Neon candy. Navíc vůbec nevysušuje kůžičku okolo nehtů, naopak mám pocit, že jí trochu vyživuje. Má v sobě mandlový olej a po odlakování opravdu cítíte, že máte konce prstů mastnější. Za sebe můžu tenhle odlakovač jedině doporučit a určitě je nejlepší, jaký jsem zatim zkusila.
Cena odlakovače je 59 Kč, více info najdete tady.
Co vy? Už jste zkoušeli tohle Dermacolí lakování?