Recenze: oční krém Lambre

Hned na začátek musim říct, že tenhle oční krém je nejlepší z těch, které jsem zatím měla šanci vyzkoušet. V poslední době jsem začala mít problém se suchými místy v okolí očí. Vím, že pár lidí to spojovalo s nošením dioptrických brýlí a je pravda, že tenhle problém u mě začal zhruba v době, kdy jsem začala dioptrické brýle nosit mnohem intenzivněji. Četla jsem si různé recenze na blozích, abych si nějaký oční krém vybrala a v tom přišla jako na zavolanou nabídka spolupráce od značky Lambre.
Asi tak před rokem se o Lambre mluvilo snad na každém blogu a všichni básnili o jejich linkách a makeupu. Když jsem si vybírala produkt, který bych chtěla vyzkoušet, byla jsem překvapená, že Lambre dělá i pečující kosmetiku, do té doby jsem všude četla recenze jen na jejich dekorativku. Tak jsem si vybrala jejich oční krém a říkala jsem si, že stejně nějaký potřebuju, podle popisu to vypadalo, že by mi mohl sedět, tak jsem do toho šla. Navíc na Lambre dekorativku už bylo recenzí hodně, tak jsem chtěla, aby to bylo i pro vás něco zajímavého.
Musim říct, že jsem s nim opravdu moc spokojená. Má pro mě úplně ideální konzistenci. Není to takový ten tuhý mastnější krém, který já v okolí očí nesnesu a zase to neni jen takový ten chladivý gelíček, který vůbec nehydratuje. Na můj problém mi opravdu pomohl a během několika dní suchá místa zmizela. Stejně jsem si dala ještě víc času na vyzkoušení.
Používám ho každý den už dva měsíce. Okolí očí se mi za tu dobu opravdu zjemnilo a pokud nemluvíme jen o těch dlouhodobých účincích, krém dokáže okolí očí po ránu i moc příjemně osvěžit. Těžko se to popisuje, ale vždycky, když ho pod oči nanesu, cítim, že mě ten krém tak nějak zvláštně osvěžuje, ale ne chladí. I když ho určitě můžete dát do ledničky a bude i chladit.
Jediné, co bych já za sebe vytkla je ten obal. Nejsem zrovna velký fanoušek umění Alfonze Muchy, na můj vkus je to kýč jak bič a tyhle Lambre obaly mi ho hodně připomínají. Ale u krému mi o obal opravdu nejde, chválím snahu o originální balení a vím, že je to jen otázka vkusu a znám spoustu lidí, kteří byli obalem nadšení, takže i tak má ode mě tenhle krém 5 kvězdiček z 5.