Recenze: Rimmel Apocalips

Dnes mám pro vás, trochu opožděně, recenzi na Apocalips. Musím přiznat, že jsem ze svých Apocalips opravdu nadšená. Spousta lidí na ně nadává, ale já je miluju. Už název Apocalips je podle mě naprosto geniální. A to balení? Nádhera!
Navíc balení není jen krásné, ale dost vychytané. Na kraji zásobníku s barvou (nevim jak to jinak nazvat) je část, která je průhledná a prázdná a zaplní se barvou (leskem) až při prvním načnutí, takže si můžete v drogérii zkontrolovat, jestli už náhodou nebyl použitý nějakou nenechavou zvědavou dívkou (viz obrázek dole).
Při otevírání zůstane na aplikátoru tak akorátní množství lesku, hlavně díky vychytanému důlku (viz obrázek dole).
Apocalips jsou skvěle pigmentované. Podle mě jde o něco mezi leskem a rtěnkou. Na rtech vypadá jako rtěnka s leskem navrch. Jediné, co je slabší, je výdrž, ale to jsem čekala, navíc se ztrácí přirozeně jako lesk a nevypadáte hrozně, když zrovna nemáte čas nebo příležitost si rty znovu přetřít.
Apocalips vyšly v úžasných barvách. Já osobně jsem si vybrala odstíny 101 Celestial a 102 Nova. Poslední co bych dodala je, že Apocalips krásně voní a jsou k dostání za úžasnou cenu. Normálně stojí 139,-, já je koupila v akci za 105,-.
Plusy:
Dobrá pigmentace
Krásné barvy
Originální název
Krásné a vychytané balení
Hezky voní
Nízká cena
Mínusy:
Horší výdrž
I přes ten jeden mínus ode mě Apocalips získávají 5 hvězdiček z 5.