Recenze – theBalm

Dnes má pro vás recenzi na produkty od theBalm. Bylo to moje první seznámení se touhle značkou a hned jsme si ji naprosto zamilovala. Kdo mě znáte, tak víte, že co se týče vzhledu obalů, jsem spíš minimalista a nejradši mám jednoduché černé obaly ve stule Nars a MAC, ale na druhou stranu zase dokážu ocenit originalitu a nápaditost a v té je theBalm jasným vítězem. Nejen, že má roztomilé obaly, ale i názvy mají vtipné.
Pudrový bronzer/tvářenka Desert mi ze všech produktů sedl asi nejméně. Není to ale vinou produktu, protože kvalitou je na tom moc dobře. Má skvělou pigmentaci (možná dokonce až moc a chce to hodně oklepávat a oprašovat štětec) a moc dobrou výdrž.

Bohužel mi ale moc nesedí barva. Jsem hodně bledá a je na mě docela tmavá a má dost teplý podtón. Není to úplně mimo, že bych to nemohla nosit, ale určit mám spoustu tvářenek, které mi sednou víc.

Naopak moc jsem si oblíbila rozjasňovač Cindy-Lou Manizer. Rozjasňovačů zlaté nebo champagne barvy mám dost, ale žádný takový, který by byl růžový. Tahle barva vypadá nádherně v kombinaci se všemi tvářenkami do růžova, což jsou přesně tvářenky, které mně sedí a nosím je nejvíc.

K produktu jako takovému nemám nic negativního. Má skvělou pigmentaci (úplně akorát, žádný přemrštěný třpytivý pruh se nekoná) a je krásně jemně namletý, takže vytvoří moc hezký efekt.

A do čeho jsem dočista zamilovala je tahle matná tekutá rtěnka Meet Matt(e) Hudges v odstínu Sincere. Už na první otevření vás zaujme příjemná mentolová vůně, čímž si u mě hodně šplhli, protože to je jedna z mých nejoblíbenějších vůní. Ocenit taky musim skvělý aplikátor. Zdá se, že mají všechny tyhle rtěnky aplikátor stejný, ale nemají. Stačí malý rozdíl a tu přesnou linku s ním prostě neuděláte. Tenhle je fakt precizní. Rtěnka samotná nemá sice takovou neskutečnou celodenní výdrž, jako mají třeba Dermacolky, ale zase neni na rtech ani trochu nepříjemná a neudělá tam takový povlak, který by rty hodně vysušoval. Navíc se ztrácí moc přirozeně a hezky. Vydrží na rtech v super stavu přibližně 3 hodiny, což je super a skoro o ní nevíte. Jiné rtěnky sice vydrží 8 hodin, ale hodně rty vysuší a nejsou na nošení úplně nejpříjemnější. Obojí holt mít nemůžete. Já vybírám podle příležitosti, na kterou jdu a jakou výdrž rtěnky zrovna potřebuju.

Tady vypadá hodně tmavá, ale ve výsledku na rtech zas tak tmavá neni. Je to taková hezká tmavší a výraznější nude barva. Určitě jí na mně ještě uvidíte.

Co vy, jakou máte s theBalm zkušenost?