Rimmel květinkové laky by Rita Ora

 

Dnes mám pro vás recenzi na laky Rimmel 60 seconds by Rita Ora, a konkrétně na tuhle jarní květinovou edici. Musím říct, že sehnat v drogérii laky kvalitní a zároveň v zajímavých barvách, které by mě bavily, je velký problém. Po této stránce jsou moje úplně nejoblíbenější laky od Essie, ale ty jsou o dost dražší a pro mě o dost hůře dostupné. Oproti tomu Rimmel mají v každé drogérce, do které vejdu. Kvalita sice není tak dobrá, jako u Essie, ale na to, že stojí kolem 50 Kč, jsem s ní spokojená.
Nejvíc mě při výběru zaujaly odstíny Peachella (broskovová oranžová), Give it some welly (šedá),  Rain rain go away (béžová) a Go wild-er-ness (fialová). Laky mají skvělou konzistenci, jsou akorát husté a díky plochému štětečku se skvěle nanášejí. Je zajímavé, že nemají úplně stejné vlastnosti napříč odstíny. Šedý a béžový lak kryjí skvěle ve dvou vrstvách a mají i výbornou výdrž. Bez top coatu vydrží v dobrém stavu 3 dny a až pak se začnou lehce “obrušovat” na koncích nehtů. Rozhodně se nijak neodlupují nebo nepraskají. Fialová a brosková barva jsou o něco slabší. Kryjou pořádně až ve 3 vrstvách a i výdrž bez top coatu je o den kratší.
I když mají laky nějaké nedostatky, mně to za ty krásné barvy a skvělou cenu stojí. V DM jsem za ně utratila necelé dvě stovky, mám laky na celé jaro a jiné nepotřebuju. No tak nanesu o vrstvu víc a použiju top coat, ale nehty vypadají nádherně. Můj s přehledem nejoblíbenější je béžový Rain rain go away a kdykoli ho mám na nehtech, dostávám na něj i hodně komplimentů a neustále se mě někdo ptá, co je to za lak a kde jsem ho koupila.
Co vy? Máte s těmito laky zkušenosti?