Řasy až do nebes, ale…

Dnes mám pro vás recenzi na sérum na řasy Hairplus. Když jsem ho dostala na testování, pochlubila jsem se s ním na instagramu a spousta z vás mi psalo, jak je skvělý a jak na něj nedáte dopustit. To ve mně vzbudilo docela dost velké nadšení. Tak se na to pojďme podívat.

Sérum má aplikátor podobný jako tekutá linka a také se tak nanáší. Používala jsem ho dle návodu každý večer před spaním, kdy jsem s ním udělala tenkou neviditelnou linku nad horními řasami. Už po celkem krátké době jsem zaznamenala výsledky. Řasy opravdu výrazně zesílily a hodně narostly.

Tady je srovnání po dvou měsících používání. Na mých řasách se to na fotce poměrně těžko zachycuje, protože jsem blondýna a moje řasy jsou právě na koncích nejsvětlejší, tudíž neviditelné 😀 Ale po nanesení řasenky jsem viděla neskutečný rozdíl a krásné dlouhé řasy.

Někdo z vás mi psal že mu po skončení používání začaly řasy padat. Záměrně jsem tedy s recenzí počkala. Teď je to asi 2 měsíce od doby, kdy jsem ho používat přestala a přijde mi, že jsou řasy stále stejné.

Jednu nevýhodu a negativní stránku jsem bohužel objevila. Na obou očích se mi po pár dnech používání vytvořila menší vyrážka. Nebylo to nic dramatického, na fotce to prakticky není vůbec vidět. Šlo o malou červenou suchou skrvnku pod spodními řasami u vnějšího koutku. Jak říkám nic dramatického, ale i tak se mi to nelíbila a třeba korektor na tom nevypadal dobře, nechytal se na to nejlíp a spíš suché místo ještě zvýraznil. Poté, co jsem sérum přestala používat a poctivě mazala očním krémem, vyrážka zmizela. Psala jsem si s kamarádkou Domčou, která sérum taky zkoušela. Té se žádná vyrážka neudělala a na sérum pěje velkou chválu. A to měla na oční linky od stejné značky alergickou reakci.

Takže shrnutí. Sérum jednoznačně funguje. Ale pro mě byla vyrážka nepříjemná. Já svoje řasy zas tak neřešim. I s původními jsem byla poměrně dost spokojená a pokud chci megařasy, nalepím si umělé. Pokud někdo prahnete po svých lepších řasách a hledáte sérum, které fakt funguje, vyzkoušejte ho.  Je možné, že moje vyrážka byla opravdu jen blbá náhoda nebo shoda něčeho, co u vás není. Já bych ho už znovu úplně nepotřebovala.