Shane X Jeffree Mini Controvery palette

 

Jediný kousek, který se mi povedlo ukořistit při launchi kolekce Shane X Jeffree a taky jediný kousek, který se dá stále ještě sehnat a není vyprodaný. Mini Controversy je menší ze dvou paletek, které v této kolaboraci vyšly. A je skvělá!

 

Paletka schovává celkem devět stínů, šest matných a tři (sloupec vpravo) třpytivé. Samozřejmě to neni paletka pro každého, ale já mám modré i fialové stíny (ve správných tónech a kombinacích) ráda a vykouzlim s ní hodně různých líčení. Je prostě dobře sestavená. Jediné, co s ní nevymyslim, je čistě neutrální matný look, protože Diet root beer je na mě moc teplý. Nejvíc nadšená jsem ze stínu Flat earth. Je to zvláštní světle modrý stín, který jsem nikdy předtim neviděla a nejradši bych ho teď zapojila do každého líčení.

 

Kvalita stínů je stejná, jako ve všech Jeffreee Star Cosmetics paletkách – skvělá. Výborná pigmentace, nádherně se blendí, neflekatí, prostě bájo.

 

 

Líčení jsem vytvořila hlavně kombinací Controversy, Exposed a Flat earth. V ohybu lehce kombinace Cry on my couch a Diet root beer. Ve vnějším koutku maličko My apology a ve vnitřním troška My boyfriend`s purse.

Doufám, že brzy doplní sklady a já ulovim i velkou Conspiracy paletku.

Pro info řasy jsou PLH Beauty a čelenka je z Asosu.