Tekuté rtěnky LaSplash

 
Dnes mám pro vás recenzi na tekuté rtěnky značky LaSplash. O téhle značce jsem až do emailu s nabídkou na spolupráci neslyšela. Ale tekutých rtěnek není nikdy dost a hon za tou nejlepší asi nikdy nekončí, tak proč je nevyzkoušet. Bohužel tyhle mezi moje oblíbence nepatří. Nejsou úplně špatné, ale skvělé také ne.
Ale hezky popořádku.
 
Jako pozitivum bych určitě chtěla vyzdvihnout obrovské množství moc krásných odstínů. Nedovedu si představit, že by si někdo svůj odstín nevybral. Rtěnky jsou k dostání na e-shopu Pinkdot, kde jsou rozdělené do různých kolekcí. Popravdě jsem vyzkoušela rtěnky celkem tři, ze dvou různých kolekcí (Lip Couture  a Velvetmatte) a neviděla jsem ve nich nějaký větší rozdíl. Všechny tři jsou prostě matné tekuté rtěnky.
 
U dvou odstínů (Vampire a Latte Confession) jsem se trefila. Třetí odstín (Irresistible – uprostřed) mi příliš nesedí, je na mě hodně do oranžova.
Bohužel rtěnky nekryjí úplně perfektně hned v první vrstvě. Chce to si s nanášením trochu vyhrát, aby byla všude stejná vrstva. Ta je ale pak naneštěstí docela silná.
Navíc rtěnky poměrně dost vysušují a zalézají do vrásek. To je spojení, při kterém je pak výsledek poměrně nehezký, zvlášť po pár hodinách nošení.
Výdrž je poměrně dobrá. Dají několik hodin a maximálně je potřeba rtěnku po jídle trochu poopravit.
 
Takže jak jsem řekla na začátku. Rtěnky nejsou úplně špatné. Věřím, že před pár lety by to byl totální hit. Ale při dnešní konkurenci dlouhodržících a skvělevypadajících rtěnek nemají velkou šanci. Nebo alespoň u mě ne.
Co vy, máte se značkou LaSplash nějakou zkušenost?