Tip na stylový dárek pro něj

 
Den otců je už zítra, takže na tip pro tuto příležitost je bohužel asi pozdě. Ale pro všechny jiné příležitosti, kdy potřebujete hezký a stylový dárek pro některého muže, mám pro vás tip. Oslovil mě na spolupráci e-shop Trendhim a mně se zalíbil natolik, že jsem se rozhodla věnovat mu článek.
 
Jde o dánský e-shop (v češtině a velmi přehledný) zaměřený na doplňky pro muže. Nabídka je obrovská, od klasiky v podobě elegantních peněženek, až po výstřední motýlky, či pomůcky na tradiční holení břitvou.  I stylově je nabídka dost rozmanitá. Například já koukala na hodinky a mohla jsme si vybrat ze všech možných typů, od sportovních digitálek, přes klasiku s koženým páskem, až po kapesní hodinky na řetízku, které se v dnešní době jen tak někde nevidí. Navíc nabízí dopravu i případné vrácení zdarma.
 
 
Já jsem sice měla čas pořídit něco ke dni otců, ale můj taťka si na módu zrovna moc nepotrpí. Tak jsem z eshopu pořídila tyhle krásné kovové hodinky Honzíkovi k blížícímu se svátku. Zatím je z nich nadšený. Je to univerzální kousek, který si může vzít jak k džínům a teniskám, tak ke košili.
Myslím, že není třeba nic dodávat a bude lepší, když se na e-shop mrknete sami.
(sponzorovaný příspěvek)