To nejzajímavější z Catrice novinek

Před časem jsem na youtube nahrála video, ve kterém jsem rozbalovala PR balíčky a mezi nimi byly novinky od Catrice. O některých z nich bych se ráda trochu rozepsala, protože za to určitě stojí. Na začátek vám ale povim, o čem psát nebudu 😀

Nebudu hodnotit sérum s kyselinou hyaluronovou, lak na lehty a bázi na nehty. Sérum jsem neměla šanci otestovat a asi se do toho ani pouštět nebudu a produkty na nehty taky taky ne. Logicky, protože mám nehty gelový.

Teď k tomu, co je na fotce. Volumizing Lip booster je za mě celkem zbytečnej produkt. Pálí na rtech a nic to nedělá. Rty se mi nijak nezvětšily. Řasenka je fajn, ale nijak nevyčnívá. Můžu jí klidně používat a kdyby to byla jediná řasenka na světe, byla bych s ní úplně spokojená. Na druhou stranu, nedělá nic extra a určitě to neni nic, co bych si chtěla koupit znovu. No a podobně je na tom i korektor. Neni špatnej, ale i když se koukneme jen do Catrice nabídky, taky jsou tam korektory lepší a více krycí.

To bylo stručné a teď už méně stručně ke zbytku produktů, které už stojí za zmínku větší.

Tohle je super báze. Ráda tyhle zelené báze používám na barevnou korekci. Hodně lidí, včetně mě, má různá začervenání, nejčastěji kolem nosu a na tvářích. Tohle pomůže s vyvážením červených tónů. Navíc je báze velmi jemná, sametová, ale zároveň krémová, takže nevysušuje a nezvýrazňuje suchá místa, která se právě často s tím začervenáním na pokožce potkávají. Myslim, že to bude jedna z mých nejpoužívanějích bází.

Tohle je balzám na rty s mentolem a konopím. Kromě toho, že krásně voní a skvěle chutná, tak i moc hezky hydratuje rty. Samotný balzám má lehce nazelenalou barvu, která se samozřejmě při nanesení jeví jako úplně průhledná. A co je nejlepší, při kontaktu s pokožkou po chvilce lehce zrůžoví. Není to nic extrémně barevného. prostě jen dodá vašim rtů šťávu a trochu té barvy. Ideální produkt, který hodíte do kabelky a používáte denně.

Catrice linky ve fixe prostě umí. Nejsou to první linky do téhle značky, které jsem testovala a v podstatě mi všechny vyhovovaly. Černá je černá, mají hezký tenký hrot, se kterým se dobře pracuje, nerozmazávají se atd. Vesměs jim nelze nic vytknout. Snad je tu inspiraci jinými značkami. “Ink” v názvu a tenhle typ štětečkového (né klasického fixového) hrotu už jsme tu viděli. Na druhou stranu, v těhle linkách se inspiruje hodně firem a Catrice určitě neni první.

Někdy si řikám, kolik těch funkcí do jednoho produktu ještě ty firmy nacpou? Třeba jednou půjdeme do obchodu a budou tam produkty 50v1, nebo 100v1. Jako matující a fixační ten pudr je. Nevim už jak je to s tou voděodolností a potuodolností, tam bych si asi dovolila nesouhlasit. Na druhou stranu to jsou funkce, které od pudru ani nečekám a nepožaduju. Co říct k pudru? Je fajn, jemně namletej, dlouho vydrží, zkrátka super pudr za super cenu.

No a na závěr paletka očních stínů. Nejsem z ní tak odvařená, jako z předchozích produktů, ale je to přece jen nejvýraznější produkt z těch všech, tak mi nedalo se o níc nerozepsat. Kvalita je celkem odpovídající značce a ceně. Stíny nejsou špatný a nedá se říct, že by se s nima nedalo pracovat. Když si s nima pohrajete, vytvoříte opravdu hezký look (ne, ten co je na fotce dole, ten mi trval asi tak 5 minut). Chce to ale víc práce a trpělivosti. Na třpytivé stíny vemte prst, protože ani mokrým štětcem nevykouzlíte plnou palbu a u matných stínů se zase objevuje častý nešvar, že se vám při blendění vytrácí někam bůhví kam a z toho, co jste na začátku nabrali na štětec, vám na oku zbyde jen velmi málo. Já osobně si radši připlatim za lepší stíny. Co mi celkem vadí je evidentní inspirace Hudou. Jak moc to vadí vám, to je na vašem posouzení.

Co vy? vyzkoušeli jste některou z novinek?