Veselé barevné lesky Oriflame

 

Dnes mám pro vás recenzi Vinylově leských rtěnek od Oriflame, i když já jim spíš říkám lesky než rtěnky. Pigmentací jsou tak někde mezi. Mají výrazné barvy a určitě to nejsou jen klasické lesky s lehkým nádechem nějaké barvy, ale zas to nejsou klasické tekuté rtěnky.
Dělají se celkem v osmi odstínech. Já se rozhodla vyzkoušet pět z nich, které mě nejvíc zaujaly. Spousta lidí nemá lesky rádo a spíš preferují rtěnky. Já proti leskům nic nemám. Asi víc používám rtěnky, ale často se mi k ostatnímu líčení hodí víc lesky a hlavně v létě se jim vůbec nebránim.
Mají tenhle stejný placatý aplikátor, jako jejich matné sestry, na které jsem nedávno taky psala recenzi. Tak jen připomínám, že je super a moc dobře se mi s ním pracuje. Pokud se ptáte na lepkavost, tak musím říct, že lepí. Přeci jen je to pořád lesk a když foukne vítr, vlasy se vám na rty přilepí. Ale zas to neni taková ta hnusná nepříjemná lepkavost, kdy vám ty rty při jakémkoli pohybu o sebe lepkaj a lesk se patlá, to určitě ne. Řekla bych, že na lesk lepí úplně normálně a je naprosto v pohodě.

Výdrž je překvapivě docela dobrá. Jsem zvyklá, že lesk je během půl hodinky pryč, ale tenhle vydrží klidně i víc než hodinu, což je super. Navíc se ztrácí hezky, takže vám na rtech nezůstávají žádné hnusné fleky a pruhy na okrajích rtů.

!POZOR SOUTĚŽ!

Na instagramu Oriflame probíhá od 5. do 25. 7. soutěž o balíček v hodnotě 1500 Kč, kde najdete kromě jiného tři tyhle lesky vlastního výběru. Stačí dát na instagram fotku, na které budou hrát hlavní roli vaše rty, přidat #nejkrasnejsirty a mention @oriflamecz a sledovat @oriflamecz na instagramu. Tam taky najdete více podrobných informací, fotku balíčku atd.
Hodně štěstí 🙂