What’s in my beach bag?!

Včera večer jsem procházela fotky ve svém telefonu a všimla jsem si, že jsem pro vás na dovolené nafotila obsah svojí plážové tašky se záměrem udělat článek hned až se vrátím. V tom všem zmatku jsem na článek zapomněla, ale lepší pozdě, nežli nikdy. Třeba někdo z vás jede na dovolenou v září a najde v článku i na konci srpna nějakou inspiraci.
Co se týče kosmetiky, moje plážová taška samozřejmě obsahuje něco opalování. Letos jsem podlehla velkém hitu mezi blogerkami, kterým je Bioderma Photoderm Bronze SPF 30 suchý olej na opalování, který je úplně super, protože je vhodný nejen na tělo, ale i na vlasy a na obličej. Já ho tedy používala jen na tělo a vlasy, ale na obojí fungoval bezvadně. Díky faktoru 30 jsem se ani jednou nespálila  a měla jsem pokožku hezky do zlatova. Vlasy olej sice trochu mastí, ale já nosila vlasy stejně pořád v drdolu a myla si je od soli každý večer, tak mi to nevadilo, hlavně že měly moje vlasy potřebnou ochranu.
Na obličej jsem používala opalovací krém na obličej Dermacol Sun SPF 30, se kterým jsem až tak moc spokojená nebyla. Sice pořád lepší, než jiné opalovací krémy, ale pleť se mi po něm docela dost zhoršila a ještě teď jí dávám po dovolené dohromady a do původního bezaknózního stavu. Ale je fajn, že krém má ve víčku i balzám na rty s SPF, bez kterého já už na sluníčko nevylézám, po tom co jsem si jednou rty nehezky spálila.
Termální vodu Avéne jsem nedala celou dovolenou z ruky. Hlavně při dlouhých cestách autem to byl můj zachránce. Pleť příjemně osvěžuje a zklidňuje, takže je fajn i večer po opalování jako regenerace. Já jí ale na sebe stříkala asi tak 20x denně a okonce si jí moc oblíbili i moji klučičí spolucestovatelé. Navíc tohle balení má 150 ml, stojí 200 Kč a mám pocit, že je bezedné.
Kleenex balsam fresh – moje nejoblíbenejší kapesníky. Jsou mentolové a navíc balzámované, takže nemáte tak odřený nos.
Moje nová peněženka Michael Kors Saffiano Leather Phone Wristlet, která je výborná, protože má spostu kapes, takže se mi nemíchaly koruny, eura a kuny. Navíc má vevnitř i kapsičku na telefon, což bylo ideální vzheldem k tomu, že moje plážová taška je prostě plátěná taška, která postrádá důmyslné boční kapsičky.
Na zabití nudy jsem si přibalila Instyle časopis a rozečeného Orwella.
Budu ráda, když mi napíšete do komentářů, co vy míváte ve svojí plážové tašce a jestli máte nějakou zkušenost s produkty v článku. 🙂