YSL Rouge Volupté

 

Po rtěnce Yves Saint Laurent jsem toužila už dlouho, ale vždycky na mě byla moc drahá. Pak jsem jednou přišla do Sephory, měli tam neuvěřitelné slevy a ten stojan se rtěnkami vyloženě volal po tom, abych si jednu z nich koupila. Vždycky jsem si myslela, že jestli si koupim YSL rtěnku, bude to ta v klasické rudé barvě, ale když jsem si jednu po druhé začala zkoušet, uvědomila jsem si, že rudé rtěnky zas tam moc často nenosím, tak jsem si koupila takovou, kterou můžu nosit denně a ke kadému oblečení. YSL rtěnku si nekupujete proto, aby vám ležela v šuplíku. Tak jsem si nakonec odnesla odstín č. 13 Peach Passion.
/
I wanted Yves Saint Laurent for a very long time, but it was always very expensive for me. One time I came to Sephora, and there were really huge sales and these lipsticks called on me to buy one of them. I always thought, that if I will buy YSL lipstick one time, it would be the red one, but I don’t wear red lipsticks so often, so i decided to buy lipstick, which I would wear more often. So I bought no. 13 Peach Passion.

 

Rtěnka je v pastelové oranžovo-růžové coral barvě. Je hodně pigmentovaná a úžasně voní. Nevím, k čemu bych tu vůni přirovnala, ale je to úžasná vůně. Když budete mít cestu kolem těch rtěnek, dojděte si k ní alespoň přivonět, stojí to za to. Navíc je hodně hydratační. Nesnášim rtěnky, které než nanesu, musim stejně použím balzám na rty, aby se rty leskly, protože samotná rtěnka je hrozně suchá a matná. Téhle se to rozhodně netýká, je jako balzán na rty, rtěnka a lest v jednom. A ještě k tomu všemu obsahuje SPF 15, což je v létě vždy plus.
/
The lipstick is in pastel orange-pink coral color. It’s nicely pigmented and smells amazing. Moreover it’s hydrating. I hate mate and dry lipsticks, which I have to use with lipbalm. This lipstick is like lipbalm, lipstick and lipgloss in one. And it has also SPF 15, which is always great in summer.
 Až budou zase slevy, plánuju si koupit další, protože to stojí za to. Máte taky YSL rtěnku? Budu ráda, když mi poradíte jakou další si mám koupit.
/
I’m going to buy another one in next sales. Do you also have YSL lipstick? It would be great, it you could give me advice which one to buy.