Yves Rocher hydratační sadička

 

Dnes mám pro vás recenzi na hydratační řadu Hydra Végétal od Yves Rocher. Na začátek musim říct, že jsem si tuhle řadu moc oblíbila, takže to bude recenze plná vychvalování. Ale vezmeme to produkt po produktu.
K čistícímu gelu moc nevím, co bych řekla. Je to klasický gel, který jsem používala na čištění každé ráno a každý večer. Mojí pleti vyhovoval. Krásně pleť vyčistil, ale nevysušoval.
Chladivý gel na okolí očí byl taky pecka. Pod očima je hlavně po ránu moc příjemný a navíc mě mile překvapil svojí hydratační schopností. Poslední dobou jsem měla problém se suchými místy pod očima a musela jsem používat mastnější krémy. Když jsem používala tenhle gel, neměla jsem se suchými místy nejmenší problém.
Noční krém jsem nezkoušela, ale tenhle denní s ochranným faktorem mi vyhovoval moc. Je mastnější a má takovou zvláštní gelovo-krémovou konzistenci. Pleť jsem měla krásně hydratovanou, ale ne mastnou. Po hutnějších krémech mívám občas problém s ucpanými póry a pupínky, ale s tímhle jsem měla pleť moc hezkou.
Na závěr jsem vyzkoušela dva doplňkové produkty. Osvěžující peeling, který mi moc vyhovoval, protože pleť důkladně vyčistil, ale nedráždil. Byl účinný, ale jemný. Hydratační maska mi jediná moc nevyhovovala, protože byla dost mastná. V návodu k použití je psáno, že se má jen setřít ale neoplachovat, pak mi ale na pleti zůstal nepříjemný mastný film. Když se masku opláchla, zas mi přišlo, že nevidím žádný účinek.
Takže abych to shrnula, řadu Hydra Végétal určitě doporučuju. Spíš teda na mastnou nebo smíšenou pleť. Suchá pleť by podle mě potřebovala hydrataci větší.  Navíc všechny produkty moc hezky voní.
Na závěr bych vám chtěla ukázat, že Yves Rocher má i moc zajímavě vypadající micelární vody. Přišly mi tyhle dvě z řad Sebo Végétal a Sensitive Végétal, ale vím, že je i v řade Hydra Végétal. Zatím jsem je nijak moc nezkoušela, tak nemůžu úplně recenzovat, ale jsem zvědavá, jestli budou taky tak dobré. Zatím jsem jen zjistila, že mají vodovo-gelovou konzistenci, pěkně odličují obličej, ale lehce štípou v očích, těm bych se tedy doporučila vyhnout.
Co vy a pleťovka Yves Rocher? Máte s ní zkušenosti?