Yves Rocher regenerační kondicionér

 Tenhle zázrak jsem objevila úplně náhodou. Se značkou Yves Rocher jsem doposud žádnu zkušenost neměla, ale přítel měl jednou v nákupním centru dlouhou chvílí a tak si při návštěvě Yves Rocher vzpomněl na mě, jak pořád nadávám na svoje suché vlasy a přivezl mi tenhle super dárek.
Kondicionér obsahuje více než 99 % rostlinných složek, je bez silikonů, parabenů a barviv. Po použítí kondicionérů a masek se silikonem mám vždycky vlasy lesklé a hebké ale je na nich takový ten nepřirozený film. Někdo je pro silikony, někdo proti, já osobně ten silikonový film na vlasech ráda nemám a nemyslím si, že by silikony byly pro vlasy to nej.
Když kondicionér opláchnete ihned, zas tak moc velký účinek nemá. Stačí ale nechat působit minutu a výsledek je úžasný. Vlasy jsou potom přirozeně lesklé, hebké a krásně se rozčesávají. Navíc moc krásně voní a je za dost přijatelnou cenu (nevím přesně kolik stojí v obchodě, ale na oficiálních stránkách Yves Rocher je cena 75 Kč, takže v obchodě by neměl být o moc dražší). Zkrátka a dobře, jsem z něj nadšená!
Pro znalce vyfocené složení:
Plusy:
Regeneruje vlasy a zanechává je leské a hebké
Je bez silikonů, parabenů a barviv
Krásně voní
Nízká cena
Mínusy:
Žádný mínus, který by stál za zmínku mě nenapadá
Tenhle zázračný kondicionér má ode mě 5 z 5.